Kroužky

Máme zde širokou škálu kroužků. Na své si přijdou malí i velcí.

Klub Koumálek
Je úplně pro ty nejmenší z 1. a 2. třídy. Děti si zde mohou zkusit zábavné pokusy s jednoduchými pomůckami, zhotovit jednoduché funkční hračky z papíru a odpadových materiálů (obalů) a také si zahrají hry. Jsou možné tři časové termíny A, B.

Klub vědy a techniky pro každého (Klub VTK)
Určený pro děti od 3. třídy. Budou mít možnost vidět i zkusit si pokusy z různých vědeckých oborů (fyziky, chemie, matematiky, biologie...). Mohou si zhotovit jednoduché hračky i hlavolamy a nebudou zde chybět také hry a soutěže. Jsou možné tři časové termíny A, B, C.

Klub vědy a techniky E.IN.S.T.E.IN
Navazuje na Klub vědy a techniky pro každého. Děti z 5. a 6. třídy se mohou těšit na náročnější pokusy s větším tematickým členěním. Budou společně vytvářet projekty na zhotovení vědeckých hraček a nebudou chybět různé soutěže a hry. Jsou možné dva časové termíny A, B.

Klub Františka Křižíka
Je zaměřen na děti ze 7. - 9. tříd. Zde se už budou zabývat složitější tématikou. Vyzkouší si různé chemické procesy a pokusy. Naučí se i něco ze základů elektrotechniky. A také si vyrobí různé fyzikální hračky. Pro nedostatek účastníků však letos Křižíka nevypisujeme.

Klub Deskových her
Pro všechny příznivce deskových her. Naučí se zde jak klasické, tak i moderní deskové hry. Mají možnost si zahrát také turnaje v logických a strategických hrách. Letos vypisujeme KDH ve dvou po sobě následujících termínech a to z toho důvodu, že někteří účastníci chodí až na druhý termín. Ale pokud chcete hrát i delší a komplexnější hry, vřele se zapsat na oba dva termíny. (Celkem 3 hodiny)

Kluby na školách
Kroužky, které otvíráme na ZŠ jsou určeny žákům těchto škol. Oproti kroužkům na DDM Junior jsou zkráceny na 1 hodinu a program je zjednodušen a uzpůsoben schůzkám mimo hlavní klubovnu. Přesto čeká na děti spousta pokusů, skládaček a her s tvořivími motivy a vědeckou tématikou s cílem poodkrýt tajemství světa kolem nás.

 

Pro školní rok 2011/2012 otevíráme:

Pondělí
Koumálek A
15:30 - 17:00 Dornych Ceník
Úterý
Klub VTK A 15:30 - 17:00 Dornych Ceník
Středa
Klub VTK B 17:00 - 18:30 Dornych Ceník
Koumálek B 15:30 - 17:00 Dornych Ceník
Čtvrtek
Klkub deskových her
15:30 - 18:00 Dornych Ceník
Věda a technika
Debrujáři začátečníci
15:00 - 16:00 ZŠ Úvoz Ceník


Statistiky

  • TOPlist